CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ
FAQ
odpowiemy na Twoje pytania

Finansowanie - jak uzyskać kredyt

FAQ / 2017-07-29

Zarobki/Dochody
- Na kredyt mieszkaniowy mogą liczyć osoby posiadające stabilne dochody. Nie oznacza to jednak, że kredyt otrzymają wyłącznie osoby zatrudnione w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony. Osoby pracujące na zasadach regulowanych przez umowy cywilno-prawne również mogą ubiegać się o kredyt na mieszkanie. Ważnym czynnikiem dla banku są regularne zarobki wpływające na konto. Osoby, które prowadzą własną działalność gospodarczą, muszą ją prowadzić od minimum 12 miesięcy.

Porównanie ofert banków
- Zanim rozpoczną Państwo całą procedurę składania odpowiednich dokumentów, należy zapoznać się z ofertami kredytów mieszkaniowych różnych banków. Nasz doradca finansowy służy pomocą.

Zdolność kredytowa
– określa wysokość kredytu na jaki mogą Państwo liczyć. Wszystkie odpowiednie informacje zostaną Państwu przekazane przez naszych specjalistów w biurze sprzedaży.

Rozmowa z doradcą
- Podczas spotkania dowiedzą się Państwo, jaki kredyt mogą otrzymać oraz na jakich warunkach. Zostanie również przedstawiony pełny wykaz niezbędnych dokumentów wymaganych do złożenia do wniosku kredytowego.

Podpisywanie umowy i wypłata kredytu
- Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej, podpisują Państwo umowę kredytową oraz inne potrzebne dokumenty. Kredyt można otrzymać w całości lub transzach, po złożeniu wniosku.

Wróć

Najczęściej czytane

FacebookInstagram
EBF Development nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu