CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ
FAQ
odpowiemy na Twoje pytania

Pierwsze M - o czym należy pamiętać kupując mieszkanie

FAQ / 2017-08-01

Jako deweloper z wieloletnim stażem, zdajemy sobie sprawę, że decyzja o zakupnie mieszkania to decyzja na całe życie. Na początku towarzyszą jej wątpliwości i pytania. Dlatego w jasny i przejrzysty sposób radzimy na jakie elementy powinni Państwo zwrócić uwagę.

Lokalizacja inwestycji
- jest kluczowym kryterium przy podejmowaniu decyzji o zakupie własnego mieszkania. Czy w pobliżu znajdują się lokale usługowe i handlowe, placówki edukacyjne?Czy okolica jest dobrze skomunikowana z resztą miasta?Nie można też zapomnieć o terenach zielonych wokół inwestycji, pozwalających na aktywne spędzanie czasu w otoczeniu natury. Zdajemy sobie sprawę, że osoby które szukają swojego idealnego M, mają różne preferencje. Dokładamy wszelki starań, aby spełnić każde z nich.

Mieszkanie
- warto zwrócić uwagę na funkcjonalny układ pomieszczeń, w którym każdy mieszkaniec znajdzie swoją przestrzeń do relaksu czy pracy. Przygotowujemy mieszkania tak, aby służyły Państwu przez całe życie. Doskonale będą się w nich czuć singiel, małżeństwo, rodzina, czy osoby starsze.

Udogodnienia
- projektujemy osiedla kompleksowo z myślą o każdym Mieszkańcu. Elementy, które znajdują się w naszych inwestycjach to: windy, podziemna hala garażowa, komórki lokatorskie, place zabaw dla najmłodszych, to i wiele więcej możemy Państwu zaoferować przy zakupie naszych mieszkań w Poznaniu i Zielonej Górze.

Umowa
- podpisanie umowy, to finalny etap transakcji zakupu nowego mieszkania, dlatego do Państwa dyspozycji są nasi doradcy, którzy chętnie udzieli odpowiedzi, na wszelkie nurtujące pytania.

Wróć

Najczęściej czytane

FacebookInstagram
EBF Development nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu