Realizujemy marzenia
EBF Development w Poznaniu
Sprzedaż mieszkań w Poznaniu

Ekonbud w Poznaniu

Firma EBF Development (dawniej Ekonbud-Fadom) pojawiła się w stolicy wielkopolski prawie 35 lat temu. Szukając nowych możliwości i dróg rozwoju, związała swoją działalność z Poznaniem. Jako deweloper, w zrealizowaliśmy tym mieście wiele inwestycji. Do sztandarowych należą m.innymi: Osiedle Żurawie Stawy przy ul.Jasna Rola, Osiedle Złote Ogrody przy ul.Mateckiego, budynki mieszkalne przy ul.Piątkowskiej 118 i 122 z lokalami usługowymi i biurowymi, a także ostatnio realizowana Reduta Nowe Podolany przy ul.Jasielskiej. W dalszym ciągu pragniemy rozwijać się na tym rynku, poszukując nowych ciekawych lokalizacji dla naszych przyszłych inwestycji. Tak samo jak w Zielonej Górze staramy się, aby nasze inwestycje charakteryzowała elegancka, nowoczesna architektura, funkcjonalność zaaranżowanych przestrzeni oraz atrakcyjna lokalizacja. Terminowość realizacji, wysoka jakość wykonania budynków, a także przywiązanie dużej wagi do aranżacji części wspólnych to nasze założenia przy budowaniu nowych mieszkań w Poznaniu. 

Na terenie Poznania staramy się również być firmą odpowiedzialną społecznie. Dbamy o aranżację części wspólnych i terenów wokół osiedli, aby mieszkańcy mogli spokojnie żyć i spędzać aktywnie czas. Troszczymy się o możliwość korzystania ze sprawnej komunikacji miejskiej. Jako firma prospołeczna, wspieramy szereg akcji min. rokrocznie akcję Deweloperzy Dzieciom, której celem jest pomoc dzieciom z poznańskich Domów Dziecka.

Zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży Mieszkań w Poznaniu przy ul. Piątkowskiej 118/35 ( parter)

 

FacebookInstagram
EBF Development nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu