Realizujemy marzenia
EBF Development w Szczecinie
Sprzedaż mieszkań w Szczecinie

Ekonbud w Szczecinie

EBF Development działa na rynku mieszkaniowym blisko 35 lat. Zrealizował już dziesiątki inwestycji zarówno w Zielonej Górze, jak i Poznaniu. Zróżnicowana oferta, jakość wykonania oraz renoma spółki, jest gwarancją dobrego wyboru i komfortu mieszkania.

Nasza firma oferuje sprzedaż mieszkań z rynku pierwotnego oraz domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Szczecinie. Proponujemy Państwu jako deweloper nowe mieszkania  o zróżnicowanych metrażach i układach.

Wszystko, co niezbędne
Inwestycja powstanie w dogodnej i pożądanej lokalizacji - na szczecińskich Gumieńcach, a dokładnie u zbiegu ulic Spiskiej i Bieszczadzkiej. Umiejscowienie zapewnia prestiż, a jednocześnie  gwarantuje dostęp do infrastruktury (przedszkola, szkoły, komunikacja miejska) oraz umożliwia korzystanie z pełnego zaplecza handlowo–usługowego. W pobliżu znajdują się drogi krajowe prowadzące m.in. do przejść granicznych w Lubieszynie i Kołbaskowie. W okolicy nie brakuje również terenów zielonych i rekreacyjnych (Przygodna Park, tereny wokół Jeziorka Słonecznego, Mierzynianka), ścieżek spacerowych i dróg rowerowych.

Różne możliwości
W zależności od potrzeb można zakupić lokale mieszkalne dwu-, trzy- lub czteropokojowe. Za pomocą wygodnej tabeli dostępnej na stronie można ustawić konkretne parametry i przejrzeć odpowiadające indywidualnym potrzebom oferty. Zróżnicowane metraże to większe możliwości znalezienia najlepszego rozwiązania do zamieszkania lub prowadzenia działalności.

FacebookInstagram
EBF Development nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu