Co o nas piszą?
Informacje prasowe

O co pytamy w biurze sprzedaży? Odpowiada nasz specjalista

Internet / 2020-10-16

O jakie kwestie pytają klienci w biurach sprzedaży? Co jest dla nich najważniejsze przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania? 

Agata Nowaczyk, specjalista z poznańskiego biura sprzedaży EBF Development

Chęć kupna własnego M nasuwa zainteresowanym wiele pytań. Zagadnienia, z którymi pojawiają się klienci dotyczą sposobu finansowania inwestycji. EBF Development posiada rachunek powierniczy, a środki pochodzą z banku. Oznacza to, że jako deweloper zostaliśmy pozytywnie zweryfikowani i otrzymaliśmy finansowanie na całą inwestycję. Od lat budujemy też osiedle Reduta Nowe Podolany, a wcześniejsze etapy są naszą wizytówką. Budujemy solidnie i rzetelnie. Dbamy o estetykę i wykończenie budynków oraz części wspólnych, jak i elementów małej architektury. Sporo osób pojawia się też z polecenia, a więc obecni mieszkańcy doceniają nasze budownictwo. Podczas pierwszych spotkań padają pytania o standard wykończenia, możliwość wprowadzenia zmian lokatorskich czy dostępność miejsc postojowych. Istotnym czynnikiem dla kupujących jest też koszt poszczególnych umów oraz późniejszych opłat po przeniesieniu własności. 

Wróć
FacebookInstagram
EBF Development nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu