Bądź na bieżąco
Poznaj informacje
z rynku nieruchomości

Zmiana nazwy firmy

Aktualności / 2018-05-30
Szanowni Państwo

Informujemy, iż z dniem 30 maja 2018r. Spółka Przedsiębiorstwo Budowlane EKONBUD-FADOM L.E. Jarząbek Spółka Jawna uległa przekształceniu w spółkę EBF DEVELOPMENT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa.

W wyniku przekształcenia Spółka EBF DEVELOPMENT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa przejęła ogół praw i obowiązków spółki jawnej, w tym stała się właścicielem całego majątku spółki jawnej.

Powyższa restrukturyzacja ma charakter czysto formalny i dokonana została w celu usprawnienia organizacji przedsiębiorstwa.

Reorganizacja naszej firmy w żaden sposób nie wpływa na relacje biznesowe i dotychczasowy zakres działalności.

Cały majątek spółki PB EKONBUD-FADOM L.E. Jarząbek Spółka Jawna został w pełni przejęty przez spółkę EBF DEVELOPMENT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa.

Prawa i obowiązki wynikające z zawartych umów  zostały również w pełni przejęte przez EBF DEVELOPMENT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, a ich treść nie ulega zmianie. Obsługa klientów w każdym aspekcie zostaje utrzymana na dotychczasowym  poziomie.

W związku z powyższym gwarantujemy, iż  po Państwa stronie nie występują żadne zmiany.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.
Wróć

Najczęściej czytane

FacebookInstagram
EBF Development nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu